Вимпели

 
Вимпели в наш час набули величезної популярності в багатьох сферах повсякденного життя і їх функції значно розширилися і змінилися. Без них не обходиться жоден спортивний захід, вони можуть стати приємною асоціацією про відвідування цікавого місця, концерту, спортивного свята. Сьогодні ж вимпел, швидше слугує елементом сувенірної продукції.
Компанія "Yushkaluk & Co" пропонує виготовлення вимпелів на замовлення, які представлені у даній рубриці товарів. Для виготовлення вимпелів найчастіше застосовують такі технології, як: сублімація; шовкографія; механічна вишивка. Сам процес здійснюється за допомогою чотириколірного друкарського верстату. Саме такі способи нанесення дозволяють отримати якісний та швидкий друк. Вимпел складається з кількох шарів: тканина - жорстка ,основа - тканина, при цьому як правило, тканина "друкується" на основу. 
 
 
 
Бажаєте здійснити замовлення? Тоді заповніть онлайн-форму або зв'яжіться з нашими консультантами за контактним номером, що вказаний на сайті. З нетерпінням чекаємо на ваше замовлення!
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виготовлення прапорів з логотипом, виробництво вимпелів, торгове обладнання для вуличної торгівлі
(основний офіс)

Україна, Київська, м.Київ, вул. Светлицького, будинок 35, офіс 501
  • +38 (050) 616 33 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create