Вимпели

Вимпели
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11156000
 
 

Опис Вимпели

Форма і розміри вимпелів:
Вимпели можуть мати форму трикутника, п'ятикутника або чотирикутника. Розміри вимпелів також можуть бути різними. Типові або усталені розміри вимпелів 10 см х 20 см, 13 см х 22 см, або 15 см х 25 см. За бажанням Замовника вимпели можуть бути виготовлені будь-якого розміру і форми. Вимпели настільні, як і прапорці, зазвичай невеликого розміру, не більш 25 см у довжину. Це пов'язано з тим, що стандартні підставки під вимпели не більші 35 см у висоту. Підставки для вимпелів комплектуються спеціальними гачками.

Види вимпелів:
Вимпели можуть бути односторонніми - зображення наноситься з одного боку вимпела, так і двосторонніми, при цьому зображення з двох сторін можуть бути різними. Вимпели односторонні використовують у спортивних змаганнях для нагородження. Спортивні вимпели часто можна побачити в спортивних клубах і на змаганнях - вимпелами часто обмінюються команди на початку зустрічей. Двосторонні вимпели - зазвичай настільні і використовуються, як прапорці. Щодо застосування вимпели можна класифікувати: спортивні вимпели - як позначення тієї чи іншої спортивної команди, клубу, федерації, як нагородний вимпел - знак спортивних досягнень, рекламний вимпел - несе такі представницькі функції, як настільний прапорець або інша сувенірна продукція представницького класу, вимпел, як знак заохочення. У недалекому минулому повсюдно використовувалися для заохочення співробітників, для створення атмосфери змагальності в колективі. Часто це був перехідний вимпел. У цьому випадку вимпел використовується, як грамота - але звичайно ж вимпел більш індивідуальний і престижний.

Матеріали що використовуються при виробництві вимпелів:
Заготовки вимпелів складаються з: основи - не пропускає світло жорсткої вставки (зазвичай картон), тканини з зображенням, шнурів для обшивки. Сучасні технології нанесення малюнка - це сублімація. Вимпел у цьому випадку можна виготовити і повнокольоровим. Обшивка вимпела по периметру виконується шнуром або бахромою різних кольорів і фактур. Вимпел складається з кількох шарів: тканина - жорстка ,основа - тканина, при цьому як правило, тканина "друкується" на основу. Шнур або бахрома пришиваються на основі монониткою - прозорою ниткою з полімерного матеріалу. Вона непомітна і безбарвна, завдяки чому шов виглядає акуратно і не відрізняється від кольору поля вимпела, шнура або бахроми.

Купити вимпели можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виготовлення прапорів з логотипом, виробництво вимпелів, торгове обладнання для вуличної торгівлі
(основний офіс)

Україна, Київська, м.Київ, вул. Светлицького, будинок 35, офіс 501
  • +38 (050) 616 33 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create