Прапори, сувенірна продукція, одяг та кепки з логотипом: технологія виготовлення

Сьогодні невід’ємною частиною нашого життя є реклама. Її можна зустріти всюди: в інтернеті, по телевізору, на вулиці у вигляді листівок та банерів, а також на одязі, чашках, в закладах громадського харчування. Компанія Yushkaluk & Co пропонує Вам нанесення логотипів на різного типу поверхнях, а також Ви можете замовити терміновий друк на продукції. Брендована продукція - найкраща реклама Вашої продукції або закладу.

Існує декілька технологій нанесення логотипів на продукцію. Пропонуємо ознайомитися з ними.

Отже, найпоширенішим способом нанесення логотипів на вироби є трафаретний друк або вишивка.

Трафаретний друк або шовкографія здійснюється безпосередньо на готовий виріб або з перенесенням на проміжний носій з подальшим перенесенням на виріб.

Термотрансферне перенесення логотипу чи зображення є найпопулярнішим та найдешевшим способом нанесення малюнку на одяг. Хоч він є досить дешевим, проте не поступається в якості друку. До того ж при такому способі нанесення логотипу його розміщення можливе у будь-якому місці на одязі, а при методі комп’ютерної вишивки найчастіше використовується крій. Повноколірне термотрансферне перенесення дозволяє виконати складніший малюнок з більшою деталізацією та відображенням відтінків. Технологія такого виробництва досить проста - спочатку друкується логотип (малюнок, надпис) клієнта, а потім він вирізається по контуру за допомогою плотера. Далі під тиском термопреса візерунок наноситься на одяг. Такий спосіб нанесення логотипу дозволяє прикрашати виріб гліттерами, об’ємним друком або імітувати той чи інший матеріал.

Ще одним способом нанесення логотипів є комп’ютерна вишивка. Безперечно, що це ефективно, практично, модно та по-сучасному, але цей варіант є значно дорожчим. Логотип, нанесений таким способом, витримує багаторазове прання, при цьому не втрачаючи кольору. Така вишивка наноситься тільки на крої. На готовий виріб вишивка наноситься методом нашивки.

Сублімаційний друк. Такий спосіб нанесення малюнку відбувається на молекулярному рівні парами барвника. Таке нанесення є дуже якісним та деталізованим, яскравість малюнку перевершує попередні технології. Важливо і те, що логотип, нанесений таким способом, є довговічним та не втрачає своїх зовнішніх ознак навіть з часом. Однак таке нанесення реалізується тільки на світлу та синтетичну тканину, яка містить у своєму складі не менше 50 % поліестеру.

Yushkaluk & Co - це компанія, яка пропонує виготовлення прапорів з логотипом, бейсболок, дисків, пазлів, іншої сувенірної продукції та одягу. Також наша компанія реалізує торгові намети, вимпели та флагштоки. У нас якісна продукція, швидкі терміни виконання робіт, а також доступні ціни.