Виготовлення прапорів, прапорців з логотипом - різновиди та призначення

Прапори та прапорці на замовлення використовуються для створення іміджу і / або залучення клієнтів. Перш за все, прапор - це символ, який служить кільком цілям:

Основа - повідомлення найголовнішого, будь то рекламні прапорці з логотипом або національний прапор на стіні президентського кабінету.

Твердість - прапор завжди свідчить про впевненість у власних позиціях. Поки він майорить, зібрані під ним вільні і непереможні.

Динаміка спілкування - навіть маленький прапор привертає увагу, коли його несуть або встановлюють на столі. Тій же меті служать великі полотнища, встановлені на масових заходах або біля офісів компанії, - тут охоплюється значно більша відстань.

Усі види прапорів

Виготовляючи прапори на власному обладнанні, наша компанія Yushkaluk & Co може запропонувати широкий асортимент продукції за доступними цінами:

- Кабінетні прапори і знамена
- Вуличні прапори
- Фірмові прапорці для промоакцій
- Супутні товари та послуги (розробка дизайну, флагштоки, підставки для прапорців та ін.).

Якість та індивідуальний підхід

Прапори, транспаранти і розтяжки для зовнішнього використання виготовляються з міцної основи. Колір і фактура тканини зберігається навіть при тривалій експлуатації, витримуючи дощ, обледеніння, інтенсивний пригрів і вплив вітру. Також ви можете бути впевнені в збереженні кольорів після прання або хімчистки.

Для масштабних рекламних акцій ви можете купити прапори оптом - наші виробничі потужності дозволяють виконати замовлення в найкоротші терміни. При цьому зберігається висока якість, що дозволяє неодноразове використання прапорів в подальшому.

Для більшого ефекту можна замовити прапори із золотою або срібною бахромою, китицями та індивідуальною обшивкою. А в особливих випадках можна здивувати гостей оксамитовим прапором з барвистим зображенням, вишитим за індивідуальним ескізом.

Практичність

Прапори з тканини дуже легкі і зручні в транспортуванні, але для підвищеної міцності їх можна замінити вініловими імітаціями. Це більш міцний матеріал, який можна встановити для довготривалої зовнішньої реклами.

Щоб полегшити монтаж рекламних прапорів, до них можна пришити петлі або зробити люверси, використовувати карабіни із пластику або металу.

Використовувані тканини зазвичай не мнуться. Для особливо жорстких умов (дорога біля АЗС або розміщення на транспорті) - краще міцний поліефірний шовк з великим зусиллям на розрив.

Міцність прапора залежить від обшивки по периметру. Ми використовуємо закритий шов з укріпленої нитки. Для додаткової міцності в зовнішні прапори рекомендується вшивати підсилюючий куточок і стрічку-стропу з боку флагштока.

Замовити прапор

Щоб визначити, які матеріали і пристосування найкраще відповідатимуть вашим вимогам, перегляньте каталог продукції і зверніться до наших менеджерів, щоб узгодити вартість виконання і терміни виконання замовлення.