Торгові, агітаційні намети - швидко, компактно, мобільно

Легкі і компактні тентові намети - це можливість захистити товар або агітаційні матеріали від погодних умов, коли необхідна недорога, але надійна база. Одночасно вуличні торговельні намети працюватимуть як потужний інструмент реклами. Адже поверхня тенту - це величезна площа для інформаційних матеріалів або створення позитивного враження від того, що ви пропонуєте.

На що звертати увагу при виборі?

Виготовляючи намети для вуличної торгівлі та агітації на власному виробництві, ми можемо запропонувати надійні і довгострокові рішення для різних вимог.

Розмір. У нас є типові та індивідуальні моделі наметів. В основному, їх розмір залежить від співвідношення мобільність/ціна. Також враховується наступне:

1. Якщо місце установки часто змінюється, важлива вага і розмір конструкції, тому краще намети невеликого розміру, в комплектацію яких включений зручний чохол для елементів каркасу і сумка для чохла.
2. Особлива увага до розмірів, якщо буде використано торгове обладнання для вуличної торгівлі. У наметі повинно вистачати місця і для столу, і для товару, і для продавця.

Конструкція. Тут звертаємо увагу на такі моменти:

1. Для установки торгової точки на тривалий час краще каркас з важкого профілю або труби більшого діаметру, щоб без проблем встояти при сильних поривах вітру в негоду.
2. Конструкція даху буває двухскатна або шатрова.
3. Невеликий козирок захистить від попадання дощу всередину, служачи одночасно захистом покупцям або виборцям, з якими ви спілкуєтеся.
4. Простота і надійність з'єднань. В ідеалі зчленування деталей повинно бути простим, щоб швидко встановлювати і демонтувати тентовий намет, шатер або парасольку. При цьому потрібна надійність, щоб вистояти в бурю і витримати безліч циклів зборки/розбирання в ході інтенсивної експлуатації.
5. Зверніть увагу на додаткове кріплення тенту до каркасу. Зав'язки, кишеньки і тому подібні пристосування збільшують стійкість. Також бажано передбачити можливість часткового ослаблення фіксації. Це дозволить підняти стінку в жарку погоду або при сильному вітрі, щоб намет не віднесло.
6. Обробка швів особливим складом запобігає просочування в намет вологи під час дощу.

Важливе про колір

1. Друк фірмового знака, емблеми партії, зображення товару або іншого малюнка - додатковий рекламний інструмент.
2. При вдумливому відношенні до кольору, намет для торгівлі або агітації сприяє досягненню необхідного результату.
3. Колір тенту не тільки служить фоном, але переноситься і на товар, а надто строкаті фарби можуть відволікати увагу.
4. Тільки якісні фарби, що зберігають глибину і насиченість кольору при тривалому впливі сонячного ультрафіолету і несприятливих атмосферних явищ.

Yushkaluk & Co цінує зароблений авторитет, тому пропонуємо найширший асортимент розбірних наметів для торгівлі, що відрізняються високою якістю в будь-якому виконанні, розмірах або кольорі. Якщо вам складно визначитися, наші менеджери із задоволенням допоможуть вам знайти оптимальне рішення.